رمز پويا

 
به منظور كاهش مخاطرات مرتبط با استفاده از رمز دوم كارت‌هاي بانكي كه در تراكنش‌هاي بدون حضور كارت به كار گرفته مي‌شود، افزايش امنيت و جلوگيري از سوء استفاده سودجويان، امكان دريافت رمز دوم كارت به‌صورت رمز پويا و يك بار مصرف براي مشتريان محترم بانك‌ قرض الحسنه مهر ايران فراهم شد.
مشتريان گرامي مي‌توانند با يكبار مراجعه به هر يك از شعب بانك قرض الحسنه مهر ايران، نسبت به فعال‌سازي رمز پويا اقدام كنند. سپس جهت دريافت رمز دوم پويا صرفاً از طريق نرم افزار ارس اقدام كنند. به اين ترتيب كه:
  1. نرم افزار رو دانلود كنيد.
  2. به يكي از شعب بانك قرض الحسنه مهر ايران مراجعه و براي كارت بانكي خود درخواست رمز پويا كنيد (جايگزين رمز دوم كارت مي شود).
  3. همكار ما در شعبه، يك برگه حاوي كد رمزنگاري شده (QR Code) براي فعال سازي نرم افزار ارس به شما مي دهد.
  4. پس از نصب نرم افزار ارس و در هنگام فعال سازي اوليه، نرم افزار از شما كد رمزنگاري شده را درخواست مي كند كه شما با قرار دادن برگه دريافت شده از شعبه مقابل دوربين گوشي همراه خود نسبت به فعال سازي نرم افزار اقدام كنيد.
پس از فعال‌سازي رمز دوم يكبار مصرف، مشتري مي‌تواند در زمان خريد كالا و خدمات روي درگاه‌هاي پرداخت، با مراجعه به گوشي همراه خود و با استفاده از نرم افزار ارس، رمز يكبار مصرف كارت را دريافت و در درگاه پرداخت مورد نظر وارد كند.

نرم افزار رمز پويا

دريافت نرم افزار رمز پويا براي گوشي هاي همراه با سيستم عامل اندرويد (Android)

دريافت نرم افزار رمز پويا براي گوشي هاي همراه با سيستم عامل آي او اس(IOS)

راهنماي نرم افزار رمز پويا

دريافت راهنماي استفاده از نرم افزار رمز پويا

تاریخ به روز رسانی:
1398/05/28
تعداد بازدید:
29832
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 3)

ارسال نظرات
نام
پست الکترونیک
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
اطلاعات مرتبط
 
Powered by DorsaPortal