پيام مديرعامل بانك قرض الحسنه مهر ايران

باسمه تعالي

همراهان ارجمند
خداوند متعال را شاكريم كه فرصت خدمت گزاري به مردم عزيز ايران را به اينجانب و همكارانم عطا نموده است تا با توسعه بيش از پيش فرهنگ قرض الحسنه در جامعه گامي در راستاي نهادينه كردن بانكداري اسلامي برداريم.
قرض دادن، يكي از كارهاي خداپسندانه اي است كه مي توان با آن، گره از كار انساني گشود، غبار اندوه از چهره اي زدود و اسباب خرسندي و رضايت خداوند منان را جلب نمود.
فرهنگ غني اسلامي با برانگيختن انگيزه هاي معنوي در صدد تنظيم رفتارهاي اقتصادي در جهت رفع نياز هاي اجتماعي است و قرض الحسنه يكي از ابزارهاي مناسب است كه جهت تحقق بانكداري اسلامي معرفي شده و به عنوان يك رفتار اقتصادي كه از انگيزه هاي معنوي و اخروي نشات مي گيرد، مورد توجه قرار گرفته است.
اين مجموعه با دركي صحيح از اهداف، رسالت ها و مسئوليت هاي اجتماعي خويش همواره سعي نموده در جهت محروميت زدايي از جامعه با برقراري عدالت اجتماعي، كمك به توزيع عادلانه درآمدها با كاهش شكاف هاي نامتعارف طبقاتي، ازدواج جوانان، مقابله با بيكاري، ايجاد اشتغال پايدار، كمك به ارتقاء شاخصه هاي سلامت جامعه،كاهش ناهنجاري هاي اجتماعي و ... گام هاي بلند و موثري بردارد.
تصحيح، تكميل و توسعه قرض الحسنه در جامعه اسلامي به معناي قدم برداشتن در راستاي تحقق مهمترين هدف نظام اقتصاد اسلامي يعني اعتلاي معنويت در سطح كلان جامعه است كه در سرلوحه اقدامات و برنامه هاي بانك قرض الحسنه مهر ايران قرار دارد.
بانك قرض الحسنه مهر ايران به عنوان اولين و بزرگترين بانك تخصصي قرض الحسنه در كشور با هدف ترويج اين سنت پسنديده و ارائه تسهيلات قرض الحسنه به مشتريان، اقدام به افتتاح انواع سپرده هاي قرض الحسنه پس انداز عادي،سپرده قرض الحسنه پس انداز ويژه و سپرده قرض الحسنه جاري مي نمايد.
كليه سپرده هاي اين بانك به صورت متمركز و (OnLine) بوده و مشتريان از طريق كليه شعب اين بانك در سرتاسر كشور مي توانند خدمات و عمليات بانكداري مدنظر خود را دريافت نمايند.
خيرين جامعه با سپرده گذاري در اين بانك مي توانند به توسعه ارائه خدمات به مشتريان و افراد نيازمند جامعه كمك نمايند.
همچنين سازمان ها و نهاد ها مي توانند تنها با انتقال بخشي از گردش مالي خود در قالب اعتبار در حساب جاري به پيشبرد اهداف بانك در راستاي تحقق مسئوليت هاي اجتماعي ياري رسانند تا بانك قرض الحسنه مهر ايران بتوانند با خدمات و طرح هاي تسهيلاتي خود افراد و نيازمندان بيشتري را تحت پوشش قرار دهد.
بدون ترديد بانك قرض الحسنه مهر ايران همواره شما عزيزان را مشاور امين خويش مي داند و از پيشنهادات و انتقادات سازنده يكايك هموطنان استقبال مي نمايد چرا كه باور داريم با همراهي شما مي توانيم گام هاي بلندتري در راه خدمت به جامعه برداريم در اين راه دست ياري به سوي كليه خيرين بزرگوار و مردم نوع دوست دراز نموده تا دوشادوش يكديگر و به ياري خداوند بزرگ به انجام مسئوليت هاي اجتماعي خود بپردازيم.

با احترام
مرتضي اكبري

تاریخ به روز رسانی:
1396/01/17
تعداد بازدید:
14435
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
پست الکترونیک
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
اطلاعات مرتبط
 
Powered by DorsaPortal